Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/luciet58/html/wp-content/themes/Divi/header.php:10) in /data/luciet58/html/wp-content/themes/Divi/header.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/luciet58/html/wp-content/themes/Divi/header.php:10) in /data/luciet58/html/wp-content/themes/Divi/header.php on line 10
Home Staging - lucietumova.cz

Ukázka nemovitostí PŘED a PO Home Stagingu

Úprava nemovitosti před prodejem

 

Home Staging je služba přípravy interiéru nemovitosti k prodeji. Nemovitost je připravena tak, aby zvýšila svou atraktivitu a oslovila co nejširší okruh možných zájemců. Home Staging je určen pro majitele nemovitostí, kteří chtějí svoji nemovitost co nejefektivněji prodat.

Nemovitost je očištěna od osobních předmětů a věcí, které vypovídají o osobitém vkusu předchozího majitele. Kupující tak má možnost vidět sladěný prostor samotný bez rušivých elementů a nepřipadá si tak jako na návštěvě u cizích lidí a dokáže si představit, že v těchto prostorách bude žít se svojí rodinou.

Nemovitost bude mezi ostatními vynikat. S Home Stagingem bude Vaše nemovitost atraktivnější, profesionálně prezentována a o nemovitost bude podstatně větší zájem.

Je statisticky prokázáno, že nemovitosti, které jsou před prodejem upraveny touto službou, bývá prodejní cena o 6-10% vyšší.

Home Staging vede ke zvýšení profesionální prezentace na realitním trhu

 

Co Vám Home Staging přináší?

  • Zrychluje prodej nemovitosti na trhu
  • Zvyšuje atraktivitu nemovitosti
  • Šetří čas a energii majitelů nemovitosti
  • Zlepšuje stav a zvýší cenu při prodeji
  • Pomáhá přilákat zájemce
  • Podporuje emotivní složku rozhodování