Warning: session_start(): Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /data/luciet58/html/wp-content/themes/Divi/header.php:10) in /data/luciet58/html/wp-content/themes/Divi/header.php on line 10

Warning: session_start(): Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /data/luciet58/html/wp-content/themes/Divi/header.php:10) in /data/luciet58/html/wp-content/themes/Divi/header.php on line 10
O mně - lucietumova.cz

Lucie Tůmová

“Nejlepší reklamou je spokojený klient”

Lucie Tůmová

realitní makléřka

Jsem máma a obchodník v jedné osobě. Klienty provázím prodejem se stejnou péčí jako své děti životem.

Narodila jsem se v 80-tých letech v Praze, kde jsem také studovala a v podstatě strávila většinu svého života. Jsem matka dvou krásných holčiček a jako každý rodič jsem na ně hrdá. Občas je sice náročné, skloubit rodinu s prací, ale když se chce, tak všechno jde.

Hned po škole jsem nastoupila do malé soukromé firmy jako obchodní referent. Velmi rychle mi ale došlo, že “odsedět” si denně svých 8 hodin v kanceláři stále se stejnými lidmi a bez možnosti posunout se někam dál, není nic pro mne. Nejsem typ člověka, který se spokojí s tím, že má práci a výplatu každý měsíc na účtu. Potřebuji kontakt s novými lidmi a být stále v pohybu.

Asi jako většina obchodníků jsem i já začínala prodejem služeb ode dveří ke dveřím. Postupně jsem se posunula dál, vybudovala si  vlastní tým obchodníků a získala stálou klientelu, o kterou jsem pečovala.

A jak jsem se dostala k realitám? Když jsme kupovali první byt, naše zkušenost s realitním makléřem byla naprosto “šílená”. Divím se, že jsme nezůstali bez peněz i bez bytu. Naštěstí tehdy vše dobře dopadlo.

Když jsem uvažovala o změně oboru, rozhodla jsem se pro zásadní změnu. Odrazila jsem se od své špatné zkušenosti s realitní kanceláří a vzala jsem to jako výzvu. Řekla jsem si, že dokážu, že realitní makléř může být pro klienty přínosem – odborníkem, na kterého se mohou spolehnout. Tak jsem nastoupila do realitní kanceláře a po hlavě se do toho vrhla.

Reality

Jako obchodník vím, že dobré jméno si člověk buduje dlouhodobě a není snadné si jej udržet. Proto dělám svou práci poctivě a řídím se mottem: Nejlepší reklamou je spokojený klient.

Jsem si vědoma toho, že prodej či koupě nemovitosti je pro většinu lidí životním rozhodnutím, a proto ke svým klientům přistupuji individuálně a snažím se co možná nejvíce vyhovět jejich přáním a potřebám. Obchod přece nejsou jen čísla – vše je hlavně o lidech.

Nejdůležitějším krokem při prodeji nemovitosti je volba toho správného makléře.  Vždyť právě on pak Váš byt prezentuje a zastupuje Vás při jednání s kupujícími. Proto rozhodně nedoporučuji spoléhat se na reklamu, ale skutečně výběru makléře věnovat čas – pak už se nemusíte starat o nic. Zkušený realitní makléř vše potřebné obstará za Vás. Pokud prodáváte nemovitost a nevíte si rady, či o prodeji zatím jen uvažujete, neváhejte mne kontaktovat. Sjednejte si nezávaznou osobní schůzku, kde Vám vysvětlím vše potřebné včetně možných rizik a zodpovím Vaše dotazy.

  • Realitní zkušenosti 95%
  • Internet Marketing 85%
  • Časová flexibilita 90%
  • Spokojenost klientů 95%