Nejlepší reklamou je spokojený klient

REFERENCE KLIENTŮ

Jan Šembera


Celkově Vám moc děkuji za všechny Vaše služby, byly jsme s nimi opravdu nadmíru spokojeni a pokud budeme v budoucnu řešit nějaké nemovitostní pohyby, rádi se na Vás obrátíme.

Kubátová Lucie


Paní Tůmová je velmi milá a profesionální makléřka. Pokud bylo potřeba se vším poradila a především velmi zjednodušila celý proces, nedovedu si představit, že bychom celý proces řešili sami. Během celého procesu byl poskytován nadstandardní servis. Mockrát Vám tímto děkuji.

Mašínovi


Chtěli bychom touto cestou poděkovat paní Lucii Tůmové za její služby. Při prodeji našeho bytu jsme ocenili  její naprostou profesionalitu, vstřícnost a spolehlivost. Vše proběhlo rychle a k naší naprosté spokojenosti. Byla to naše druhá zkušenost s realitním makléřem a ve srovnání s tím prvním nás paní Tůmová přesvědčila, že byla tou správnou volbou. Moc děkujeme a budeme její služby rádi doporučovat.    

Aneta Prášková


Paní Tůmová s námi jednala velmi profesionálně, celý proces proběhl bez problému a rychle, vše na čem jsme se domluvili zařídila. Vřele doporučuji.

Manželé Hájkovi


Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Lucii Tůmové za zpostředkování podeje našeho bytu. Po úvodním kontaktu a probrání našeho očekávání od prodeje, se paní makléřka ujala zakázky. A k naší absolutní spokojenosti dotáhla prodej do zdárného konce. Předvedla profesionální přístup a výbornou znalost v daném oboru. Děkujeme.

Světnička M.


I přes počáteční komplikace s doklady se koupě zdařila. Myslím si, že jiní makléři by náš problém již nechtěli řešit, nečekali by a nemovitost prodali jinému zájemci. Paní Tůmová také velmi rychle reaguje a to i po běžné pracovní době. Nikdy nebylo obtížné domluvit společný termín schůzky pro předání potřebných dokumentů. Dle našeho právníka byla smlouva - rezervační, tak kupní - sepsána velmi kvalitně tak, aby zajistila bezpečný prodej pro všechny zúčastněné strany. Těšíme se na nové bydlení a pokud bude potřeba do budoucna řešit cokoliv kolem nemovitostí, tak se na paní makléřku zcela jistě obrátíme. Děkujeme Světničkovi.

Jitka Andrášková


Paní Tůmová byla během celého prodeje bytu velmi příjemná a vstřícná, stoprocentně spolehlivá a naprosto profesionální. Všechno proběhlo bez problémů. Určitě bych její služby bez rozpaků doporučila! Přála bych si, aby takových profesionálů bylo v každém oboru co nejvíce!

Zsófia Folková


Paní Tůmová nás provázela koupí bytu v Příbrami. Od začátku naší spolupráce jsme věděli, že se na její profesionalitu a férovost můžeme spolehnout. Stav bytu nám popsala do detailů, nic nezamlčela, a celým administrativním procesem nás provázela až do konce, krok za krokem. Půl roku po prodeji nás ještě upozornila na naše daňové povinnosti. Děkujeme moc, až budeme byt prodávat, určitě se obrátíme na ni.

Michal Budín


Rád bych velice poděkoval paní Lucii Tůmové za zprostředkování prodeje našeho domu. Za posledních 15 let jsem prodával a nakupoval několik nemovitostí, ale nikdy jsem se nesetkal s tak vysokou profesionalitou, precizností a s citem pro situaci, s jakou  paní Lucie prodej RD během velice krátké doby uskutečnila. Vše bylo připraveno za použití moderních technologií (3D prohlídka, dron, apod.), což nás potěšilo, protože se tím eliminoval počet prohlídek na nejnutnější minium.  Jednání s protistranou a zařízení všeho potřebného k prodeji bylo samozřejmostí. Vše proběhlo rychle a hladce bez zádrhelů a když se vyskytly nějaké drobnosti, okamžitě byla k dispozici i mimo pracovní dobu. Díky osobnímu přístupu paní Lucie a jejího týmu nebyl pro naší rodinu prodej domu vůbec traumatickou záležitostí. Právě naopak. Pokud budu v budoucnu řešit nákup/prodej/pronájem nějaké nemovitosti, vím, kam se obrátit.  

Jiří Marván


S paní Tůmovou jsme řešili koupi apartmánu na Šumavě. Už od začátku se nám líbila její otevřenost a především férovost. Vždy platilo vše, co se domluvilo. Na každý náš e-mailový či telefonický dotaz velmi rychle reagovala, nerozlišovala, zda je všední den či víkend. Vše bylo rychlé a srozumitelné. V rámci jejího nadstandardního servisu dokázala sestavit strukturu SVJ, aniž by to byla její povinnost. Toto vše vnímáme jako prvotřídní servis realitního makléře. Určitě paní Tůmovou můžeme s klidným srdcem doporučit a jednou se třeba opět potkáme. Děkujeme.

Milan Volf


S paní Tůmovou byla vynikající spolupráce. Ochota, vstřícnost a chuť pomoct prodat nemovitost byla vidět ihned při prvním setkání. Paní Tůmovou vřele doporučuji. Byla radost s ní spolupracovat. Jednička ve svém oboru. Jestli existuje nějaké měřítko jak má vypadat správný realitní makléř, tak právě paní Tůmová je vzorný příklad.  

Mgr. Milena Buršíková


S paní  Lucií Tůmovou jsem se seznámila při prodeji bytu po mamince v Praze. Vzhledem k tomu, že to není  moje první nemovitost, kterou jsem prodávala prostřednictvím realitní kanceláře, byla jsem připravena zase na spoustu problémů a na další, pro mě hodně psychicky náročné období. Opak byl pravdou. Od první chvíle jsem byla s prací paní  Lucie Tůmové  nadmíru spokojená. Veškeré její služby byly nadstandardní. Neměla jsem vůbec žádné starosti a dokonce jsem  vůbec nemusela do Prahy  jezdit (bydlím v Plzni). Paní Lucie Tůmová vše k mé spokojenosti zařídila (příprava nemovitosti na prodej, prezentace,  video, fotografie, prohlídky i následné záležitosti ohledně kupní smlouvy). Paní Lucie Tůmová je velice milá, ochotná, časově flexibilní  a velmi profesionální makléřka. Na každý můj dotaz znala odpověď,  co slíbila vždy zařídila a veškeré termíny dodržela. Pokud bych ještě někdy v budoucnu prodávala nebo kupovala nějakou nemovitost, tak bych se opět obrátila na realitní kancelář  Findeo, konkrétně na paní  Lucii Tůmovou. Všem paní Lucii Tůmovou mohu doporučit!!!!!

Milan Brandejs


Paní Lucie Tůmová absolutně vyvrátila můj pesimistický postoj k fungování realitního trhu u nás. Roky jsem si mylně myslel, že až přijde čas a rozhodnu se k prodeji svého domu, vše si zařídím sám. Ovšem od prvotního kontaktu s touto makléřkou jsem byl vyveden z omylu. Již samotná prezentace nemovitosti, zejména virtuální realita, na mě zapůsobila doslova nadčasově. Díky ní se zájemci, i v této rouškové době, rychle zorientovali a po pár týdnech bylo prodáno. Dále díky zkušenostem, přehledu a samozřejmě pracovitosti paní Lucie, se vše hladce dotáhlo do konce. Počínaje doporučením možností financování novým majitelům až po kompletní právní servis. Kdykoliv bych v budoucnu potřeboval realitní servis, rozhodně vím kam se obrátit. Děkuji.

Kateřina a Lukáš


S paní Tůmovou jsme byli velice spokojeni. Pomáhala nám s koupí bytu a její přístup byl velice milý a profesionální. Od začátku nás vedla správným směrem a zprostředkovávala potřebné informace. Jsme rádi, že jsme mohli spolupracovat právě s ní.   www.bytulesa.cz

Z. Kulhánková


Na paní Tůmovou jsem se obrátila s písemným dotazem.  Potřebovala jsem informace ke koupi pole a případné změně kategorizace pozemku. V jejím článku na https://lucietumova.cz/blog/  jsem našla přehledné informace, které v jiných zdrojích byly popsány dost nesrozumitelně. Přesto jsem měla pár otázek. Napsala jsem tedy na její kontaktní údaje a popravdě jsem ani nepředpokládala odpověď. Nejsem zákazník paní Tůmové, neboť je zatím vše ve stádiu úvah. Odpověď však přišla, přišla brzy a opět velmi srozumitelná a podrobná. Myslím, že paní Tůmová je velký profík.

Radek P.


Chtěl bych velice poděkovat paní Tůmové za zprostředkování nákupu nemovitosti. Oceňuji především její vysokou profesionalitu, zkušenosti a pracovitost. Vše připravila, vyjednala a zařídila, takže mě až překvapilo, jak hladce a rychle celá transakce proběhla, a jak málo mě časově zatížila. Je mi jasné, že za tím vším stála spousta práce a času paní Tůmové. Pokud na mé straně vznikla nějaká nejasnost, odpovídala na mé maily rychle a to i mimo pracovní dobu. Pokud budu v budoucnu opět kupovat nebo prodávat nějakou nemovitost, určitě se rád na ní zase obrátím.

Stanislav Bárta


S paní makléřkou Tůmovou  jsem byl spokojen. Respektovala obtížnost mého uvolňování ze zaměstnání a dojezdu do Prahy, kde jsem prodával byt a vše, co bylo v jejích možnostech zařizovala za mne. Tímto jí děkuji. Nemám srovnání s jinými makléři, jen mohu potvrdit, že jako jedna z mála se ujala "prodeje" (převodu) družstevního podílu a zájemce našla celkem rychle.  

Ing. arch. Ondřej Zoubek


Služby paní Tůmové jsme využili k prodeji našeho bytu v Karlíně. Vzhledem k tomu, že jsme ze začátku zkoušeli prodat náš byt sami a poté jsme využili služby jiného realitního makléře, tak můžeme porovnávat. Bytem nám prošlo z počátku během prohlídek několik realitních makléřů a zpětně musím velice dobře hodnotit milý a profesionální přístup paní Tůmové. Zajistila nejlepší nafocení bytu, díky němuž z fotek v inzerátu vyzařoval přesně ten příjemný pocit, který jsme z bytu měli my i návštěvy. Vytvořila přehledný a pěkný web, který informace poskytoval přehledněji než na realitních serverech. V komunikaci byla rovněž paní Tůmová profesionální. Na čem jsme se domluvili, to bylo dodržováno a plněno. Na prohlídky chodila vybavena informacemi, které srozumitelně předávala potencionálních kupujícím (což opět bohužel nebylo u jiných standardem). Jedinou výtku bych měl ke složitě psaným smlouvám (opět porovnáváno s jinými smlouvami ošetřujícími stejnou věc). Služby paní Tůmové tedy mohu jen doporučit a popřát Vám k úspěšnému prodeji vaší nemovitosti s využitím jejích služeb.   www.BYTKARLIN.cz

Uhlířovi


Paní Lucie Tůmová je realitní makléřka na profesionální úrovni, která je v naších očích bezkonkurenční a pozvedla realitní trh o úroveň výš. Od začátku do konce byla naším průvodcem pro nás v neznámých vodách a oceňujeme její obětavou spolupráci, která se běžně nevidí. A i přes to všechno, co kvůli prodeji obětovala, nejsou její služby v konečném důsledku vůbec drahé, z čehož jsme měli zpočátku obavy. Všem ostatním můžeme s klidným svědomím spolupráci s paní Tůmovou doporučit a kdo se stane jejím klientem, nebude litovat a jistě nám dá za pravdu.

Johanka Šlehofrová


Náš dům se pokoušelo bezúspěšně prodat několik makléřů. Proto jsme požádali o pomoc paní Tůmovou, na kterou jsme dostali kontakt od známého. Paní Tůmová našla kupující rychle a vše proběhlo hladce. Můžeme jí každému doporučit.

Václav Polcar


Paní Tůmová nám prodávala byt v Praze, kde figurovalo pět dědiců. Takže trochu rébus - vždy pět dotazů, pět přání. No a paní Tůmová naslouchala a vždy vše s přehledem vyřešila. Jsme nad míru spokojeni. Mohu jen doporučit. Děkuji.

Ivana Mejsnarová


Byla jsem velice spokojená s profesionálním přístupem paní Tůmové, mohu všem jen doporučit.

Ing. Lucie Andrlová


Realitní makléři v ČR se dle mého názoru jednoduše dělí na 2 velké skupiny - ti dobří a ti špatní . Paní Tůmová zcela jistě patří do té první z nich a jsem moc ráda, že jsem se při výběru nespletla a vsadila na ni. Byla vždy k dispozici, odborně znalá věci a ochotná naslouchat a respektovat přání klienta. Pokud bych znovu stála před otázkou výběru osoby, která mě při prodeji bytu bude zastupovat, nerozhodla bych se jinak než opět pro ni. Rovněž bych ráda ocenila vysoce profesionální právní servis. Souhrnem - sice vyšší provize, která se ovšem naprosto vrátí ve 100% profesionálním servisu.

Milana Čornaničová


Pri  predaji bytu v Prahe sme boli postavení pred hotovú vec. Keď že sa jednalo o predaj pre nás  v zahraničí, bolo potrebné sa obrátiť na profesionálov. Realitnú maklérku pani Tůmovú vybrala naša príbuzná z Čiech, ktorej sa celá záležitosť rovnako dotýkala. Ukázalo sa, že voľba p. Tůmovej bola správnym rozhodnutím. Všetky podklady, ktoré boli potrebné, nám predkladala a dopĺňala promtne, reagovala na vzniknuté situácie profesionálne, veci riešila nepretržite, aj neskoro večer bola k dispozícii, ako si to vyžadovala príprava k predaju. A veľmi dôležité bolo, ako byt pripravila na foto a videoprehliadku. Veľký podiel mala na tom, aby sa dosiahla nami požadovaná predajná cena, čo je nesporne dôležitý ukazovateľ. Preto, keď sa niekto chystá k takému kroku, ako je predaj nehnuteľnosti v Prahe, tomu môžeme p. Luciu Tůmovú vrelo odporučiť. Zároveň sa chceme touto cestou za jej snahu, prístup a celú prácu srdečne poďakovať.

Blanka Forstová


Paní Tůmová je úžasná žena, která mi pomohla prodat můj byt v Malešicích. Připravila byt profesionálně na prohlídky, poradila ve všem, co jsem potřebovala vědět při své nezkušenosti s prodejem. Byla stále ochotná a milá, věnovala se mi každou chvilku, vysvětlovala a radila objektivně. Díky milé paní Lucince jsem prodala svůj byt velmi rychle, v což jsem vůbec na začátku nedoufala, že se povede. Ale paní Lucinka mě podporovala a uklidňovala, že vše dobře dopadne. A také dopadlo dobře ke spokojenosti mé i kupujících. Milá paní Lucinko, přeji Vám vše krásné na světě, hodně spokojených klientů a budu Vás všude doporučovat. Váš přístup k nám, klientům, je naprosto lidský, plný porozumění a laskavosti. Moc Vám děkuji, jste skvělá žena.

Zdena Růžičková


Touto cestou bych chtěla zhodnotit odvedenou práci paní Tůmové při prodeji bytu - jedním slovem skvělá. Na základě doporučení jsem paní Tůmovou oslovila a od prvního tel. hovoru a následného osobního setkání jsem věděla, že to byla perfektní volba. Jednoduše jsem předala klíče od bytu, o nic víc už jsem se nestarala. Vše bylo v její režii, perfektně byt připravila k prohlídkám, vypracovala fotodokumentaci a video bytu, to vše na profesionální úrovni. Velmi ochotná a vstřícná při řešení různě vzniklých situací v průběhu realizace prodeje. Touto cestou bych chtěla paní Tůmové poděkovat za skvělý servis a za mě ji vřele doporučuji jako perfektní realitní makléřku na vysoké profesionální úrovni.

Brano


Paní Tůmová mi pomáhala s prodejem bytu. Chovala se velice profesionálně a i při některých mých nestandardních požadavcích při prodeji byla vždy ochotná najít co nejlepší řešení.

Helena Dušková


Paní Tůmová je skutečná profesionálka a byla jsem s ní spokojená. Jedná rychle a spolehlivě, co slíbí, to vždy dodrží. Své práci velmi dobře rozumí, informace poskytuje bez prodlení a srozumitelnou formou. Má příjemné vystupování a od prvního kontaktu jsem jí začala plně důvěřovat. Kdybych ji měla oznámkovat jako ve škole, tak má podtrženou jedničku s hvězdičkou :-)
 

 

Ing. Kateřina Nováková


Ráda bych touto cestou poděkovala paní Tůmové za skvělý servis, který nám poskytla při prodeji bytu. Přestože jsme si ji vybrali „na slepo“, byla to výborná volba. Celý proces prodeje realizovala sama od A po Z a my se tak mohli soustředit na vlastní aktivity, aniž by nás prodej časově zatěžoval. Oceňuji její preciznost při přípravě velmi hezkých prodejních materiálů ve formě videa, fotek a webové prezentace, díky čemuž zajistila velký počet potenciálních zájemců o prohlídky. Ještě jednou děkujeme za skvělé služby.

Stanislav Růžička


Prostřednictvím paní Tůmové jsem kupoval byt v Praze. Její přístup k celé transakci byl velmi profesionální, vždy vše vysvětlila, byla trpělivá a ochotná. Přeji jí mnoho spokojených klientů jako jsem já.

Frančeová


Paní Tůmová své profesi dělá čest. Je vidět, že svou práci dělá s láskou. Chci ji vyjádřit poděkování a  mnoho dalších spokojených klientů.

Truhlářovi


Dobrý den, rádi bychom tímto poděkovali paní Lucii Tůmové za její nadstandartní profesionální přístup, který doplňuje svým vřelým lidským chováním. Koupí naší nové nemovitosti nás provedla od "A až do Z" s lehkostí a úsměvem.
Děkujeme Truhlářovi

Petr Milata


Velmi rád se podělím o zkušenost s koupí bytu, který nabízela realitní kancelář v zastoupení paní Tůmové. Vhledem k tomu, že sám již několik let podnikám v pronájmech realit, troufám si tvrdit, že přístup paní Tůmové byl vysoce odborný a naprosto profesionální. Dovedla mi vždy odpovědět na jakékoli otázky, zajistila všechny potřebné dokumenty k prodeji nemovitosti. Prodejce Brno, kupující Ostrava a byt v Praze. Dovedla vše zkloubit dohromady s minimalizací času a cestování. Vše proběhlo vždy na poprvé, nebylo třeba nic doplňovat či opravovat. Velmi oceňuji i následnou podporu s FÚ a přiznáním daní. Jen více takových makléřů! Naprostá spokojenost, rozhodně tohoto makléře doporučuji.

Jan Kubišta


Spolupráce s paní Tůmovou probíhala od začátku skvěle.  Nejvíce kladně hodnotím proaktivní přístup, časovou flexibilitu, a to, že mi veškeré následující kroky vysvětlila s náležitou trpělivostí. Určitě doporučím svým známým. Děkuji touto cestou za profesionálně odvedenou práci při prodeji bytu.

Tymon Kalita


Lucie prodávala můj byt v Praze 5. Spolupráce s ní splnila má očekávání. Srozumitelně mi vysvětlila celý postup a obstarala veškeré záležitosti související s prodejem nemovitosti. Skvělá komunikace od prvotního kontaktu až do poslední fáze – předání nemovitosti kupujícím. 100 % spolehlivost a 100 % doporučuji.

Kinačová


Děkuji moc paní Lucii Tůmové za profesionální i lidský přístup při koupi bytu. Mohu vřele doporučit. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Alexander Šille


So službami pani Tůmovej som bol moc spokojný. Potreboval som predať byt v Prahe a ja som sa už z Prahy pred pár rokmi odsťahoval, takže som hľadal niekoho, kto ponúka komplexné služby aby som minimalizoval počet ciest do Prahy. Pani Tůmovú som kontaktoval, aby som získal lepšiu predstavu o tom ako pracuje a ktoré služby ponúka. Už po telefónu pôsobila moc príjemne a mala dobrý prehľad, poradila aké podklady a prípadne aj kde zohnať, takže sme sa dohodli na osobnom stretnutí na byte ktorý sme predávali a následne aj na podpisu zmluvy. Byt nám nachystala na fotenie, vyfotila a pripravili profesialne webové stránky aj s virtuálnou prehliadkou. Zabezpečila aj právnické záležitosti ako zmluvy alebo úschova peňazí u právnika, prevod na katastru a tiež prevod zmluvy u dodávateľa elektriny. Nejaká chybička sa občas samozrejme vyskytla (hlavne z mojej strany), ale na všetko sa našlo riešenie, takže jak som spomínal už na začiatku, bol som spokojný a pani Tůmovú môžem určite odporučiť.

Luboš a Jiřina Moravcovi


Pani Tůmová nám byla doporučena naší společnou známou. Již od prvního kontaktu nám bylo jasné, že je to člověk na svém místě a své práci rozumí. Vysvětlila nám postup při prodeji bytu a upozornila na možná úskalí. Průběžně nás informovala o stavu (kupující prodávala dům). Vše nakonec proběhlo k naší velké spokojenosti.  Ještě jednou touto cestou paní Tůmové děkujeme.

Jirka z Prahy


Po dřívějších zkušenostech s realitními kancelářemi jsme si chtěli byt prodat sami. Od známého jsme ale dostali doporučení na paní Tůmovou. Její přístup a profesionalita se vůbec nedá s ostatními makléři srovnávat. Paní Tůmová se o všechno postarala, byt prodala rychle a za cenu, kterou jsme požadovali. Vždy byla milá a ochotná. Můžeme jí všem doporučit.

Eduard Vlk


Mé zkušenosti s touto makléřkou jsou jen ty nejlepší. Ať se jednalo o prodej mého domu, či následně o nákup bytu, nebo pouhou konzultaci, vždy se jednalo o zcela profesionální (v tom nejlepším smyslu slova) jednání a přístup ke klientovi. Mohu s plnou zodpovědností doporučit každému z případných dalších klientů. A paní Tůmové jen opakovaně a upřímně poděkovat.

Monika W.


Moc děkuji paní Lucii Tůmové za realizaci prodeje nemovitosti. Vše proběhlo v klidu, rychle a bez jakýchkoliv komplikací. Jednání paní Tůmové bylo vstřícné a profesionální a její rady neocenitelné. Paní Tůmová, jste skvělá! Ještě jednou děkuji.

Žofie Pouzarová


Poprvé jsem prodávala byt a musím říct, že moje zkušenost s touto realitní kanceláří a tedy především s paní Lucií Tůmovou, byla naprosto vynikající. Vše bylo zařízeno velmi rychle a profesionálně. Můžu skutečně doporučit a vím, že pokud budu v budoucnu potřebovat zase byt prodat či koupit jiný, obráním se právě na paní Tůmovou. Děkuji moc.

Andrejová Zdeňka


Moc a moc děkuji za služby spojené s pronájmem bytu. Vše bylo vyřízeno rychle, srozumitelně, pečlivě a hlavně dobře. Pokud bych ještě někdy pronajímala byt, tak jedině s Vaší společností a jedině s paní Lucií Tůmovou.

Čechová Dagmar


Musím poděkovat a doporučit paní Tůmovou. Je to top makléřka. Při prodeji mého bytu, který jsem zadala vícero makléřům, byla jediná, která se o mě starala. Přivedla mi spoustu zájemců i když prodej nebyl snadný, přesto to nevzdala a uspěla. Její přístup je opravdu profesionální a budu jí všem doporučovat. Tímto jí velmi děkuji.

Petr Škvára


Děkuji paní Tůmové za prodej mého bytu. Nejenom že zareagovala jako první na mou nabídku, ale dotáhla ji vcelku rychle a bez zbytečných průtahů do zdárného konce. Jen tak dál!

Pavel Beníšek


Žádné plané sliby, reálný pohled na trh s nemovitostmi, pracovitost, ochota, profesionalita, to je Lucie Tůmová, vřele doporučuji.

Lucie Michalíčková


Moje zkušenost s paní Tůmovou byla velice pozitivní. Paní Tůmová je velmi zodpovědná, organizovaná a rozumná. Ve svém oboru se pohybuje jako ryby ve vodě. Vřele ji doporučuji.

Kamil Daranský


Chtěli bychom opravdu moc poděkovat paní Tůmové, která prodávala náš byt. Po zkušenosti s jinou realitní společností nám opravdu velice pomohla a prodej bytu se uskutečnil velmi rychle a profesionálně. Rozhodně tuto realitní kancelář a konkrétně paní Tůmovou mohu jen a jen doporučit a vždy se na ní rádi obrátíme znovu.

ing. Liliana Mincheva


Když potřebuji odbornou radu makléře, tak se už neobracím na nikoho jiného. Seznámila jsem se s paní Tůmovou, když jsem před pěti lety pronajímala obchod a byla jsem s ní velmi spokojená. Když jsem pak prodávala svůj byt, opět jsem se na ní s důvěrou obrátila. Doporučila jsem jí i svým známým, kteří prodávali dům. Pokaždé byla velmi vstřícná a ochotná, vyzná se v zákonech a umí klientům poradit na míru podle jejich potřeb :) Všem doporučuji.

Silvie Rašićová


S paní makléřkou Tůmovou byla skvělá spolupráce. Je vstřícná a ochotná. Doporučuji dalším novým klientům.

Andrea Horká


Moje zkušenost s paní Tůmovou byla velmi pozitivní. Paní Tůmová je zodpovědná, vstřícná. Ve svém oboru se pohybuje výborně. Vřele ji doporučuji.

Ivan Doležálek


Spolupráce s paní Tůmovou byla excelentní. Profesionální přístup, který byl korunován úspěšným prodejem bytu. Velmi si vážím lidského přístupu, který zahrnuje vyšší vnímání komunikace mezi lidmi. To vždy usnadňuje dohodu a zdárné dosažení cíle ke spokojenosti všech. Připojuji se tedy k vřelým doporučením paní Tůmové k další sofistikované makléřské činnosti.

Petra Joachimsthalerová


Zda-li mě někdo požádá o pomoc v realitní sféře, okamžitě mu doporučím paní Lucii Tůmovou. Paní Tůmová prodávala náš byt v centrální části Smíchova. Jiní realitní makléři měli pořád nějaký problém (špatná doba, není výtah atd). Paní Tůmová prodala byt (ne pod cenou, ale dle naší představy) za jeden a půl měsíce. Vše okolo prodeje bytu bylo naprosto super. Děkuji a hodně úspěchu.

Jiří Vyhlas


S paní Tůmovou jsem byl velmi spokojen. Prodej domu proběhl ve velmi krátké době. Pokud budu v budoucnu potřebovat realitního agenta, tak se na Lucii velmi rád obrátím:-)

Manželé Filkovi


Paní Tůmová je opravdový profesionál. Máme s ní nejlepší zkušenosti. Prodávala náš byt a s kupujícím nebylo lehké jednání. Ale když je někdo profesionál, jako paní Lucie, hravě zvládne vše. Přejeme jí hodně úspěchů a když budeme někdy v budoucnu prodávat další nemovitost, tak jedině s paní Luckou Tůmovou.

Markovi


Děkujeme moc paní Tůmové za realizaci nákupu nemovitosti, jednání bylo vždy vstřícné, profesionální a osobně velmi příjemné. Její zkušenosti ušetří klientům spoustu času a jsou neocenitelné i v případě jakýchkoli nestandardních situacích. Ještě jednou moc děkujeme a přejeme hodně profesionálních i osobních úspěchů.

Jitka Švestková


Děkuji paní Tůmové za úspěšný prodej mého bytu. Je to makléřka na vysoké úrovni! Prodej bytu zprostředkovala velmi rychle! Zkušená, velice ochotná, vstřícná a vše klaplo, jak jsme se vždy domluvily. Vřele doporučuji!

Marjanka Marie McCOMBova


Chci vyslovit veliké poděkování paní Tůmové za obětavou práci při koupi mého bytu. V době Vánoc a náledí, při tom, že má na starosti dvě malé děti, opravdu oceňuji její profesionální, citlivou, včasnou a přesnou pomoc a tím i skvělé výsledky. Rozhodně jí doporučím každému, kdo chce prodat nebo koupit nemovitost.

Stanislava a Roman Klímovi


Rádi bychom moc poděkovali paní Lucii Tůmové za výbornou profesionální práci při prodeji našich bytů. Děkujeme, budeme doporučovat.

Pavel Kovář


Tímto bych rád poděkoval paní Tůmové, že mi pomohla s nákupem nemovitosti. Její jednání bylo profesionální a především vstřícné. Nic nebylo problém. Paní Tůmová je makléřka, která je velmi orientovaná na zákazníka. Pakliže jsem něčemu nerozuměl, tak mi vše vysvětlila a poradila. Po celou dobu nákupu nemovitosti jsem cítil, že cílem paní Tůmové je, aby jak prodávající, tak i kupující byli spokojeni a aby obchod proběhl hladce. Tuto makléřku rozhodně doporučuji. Jestliže Vám bude zprostředkovávat prodej nebo koupi nemovitosti, tak si můžete být jistí, že jste v dobrých rukou.

Alena P.


Paní Tůmové děkuji za profesionální přístup. Perfektně se orientuje nejen v obchodních záležitostech. Nesetkala jsem se s lepší realitní makléřkou a určitě doporučuji spolupráci s ní.

Jaroslava S.


Milá paní Tůmová, tímto děkuji Vaší společnosti za zprostředkování prodeje rodinného domu v Tachlovicích. I když to byla záležitost dlouhodobá a nesnadná, s Vaším přístupem vše dobře dopadlo. Přeji Vám mnoho úspěchů i prodaných nemovitostí.

Daniela L.


Díky paní Lucii Tůmové jsme prošli všemi peripetiemi kolem koupě bytu bez větších nervů a velmi rychle. Její přístup byl profesionální, přitom lidský a velmi vstřícný. Máte náš velký dík a jednoznačné doporučení. Ať se Vám daří!

Josef Šeda


Být ve správný čas na správném místě, je umění obchodníka. Paní Tůmová kupujícího opravdu přivedla a prodej i přes řadu komplikací dotáhla do zdárného konce.

Martin Jurník


Spolupráce s paní Tůmovou při koupi bytu byla naprosto bezvadná. Věci k vyjasnění vyjasnila, věci k popohnání popohnala a věci k zařízení zařídila. Až budu byt někdy v budoucnu prodávat, určitě se na ní zase obrátím.

Ivana N.


Byla jsem velice spokojená s přístupem paní Tůmové. Je velice obětavá a schopná poradit po všech stránkách a zároveň má profesionální přístup. Koupě bytu proběhla výborně. Doporučuji spolupráci s ní.

Jana Š.


Ráda bych poděkovala paní Tůmové za velmi profesionální přístup. Je velice ochotná, spolehlivá a vždy dobře poradí. Všem doporučuji.

Petra a Josef K.


Chtěli bychom poděkovat paní Tůmové za její výbornou práci při prodeji našeho bytu. Vždy byla velmi ochotná, milá a maximálně nám věnovala svůj čas. Je velké štěstí najít slušného a spolehlivé makléře. Všem doporučujeme a přejeme paní Tůmové vše dobré v profesním i osobním životě.

Lucie a Jiří Š.


Paní Tůmová nám pomáhala s nákupem nemovitosti. Její jednání bylo vždy vstřícné, s klidem a trpělivostí dokázala reagovat na naše dotazy. Ve spolupráci se svými kolegy nám zařídila financování nemovitosti, poradila s jednotlivými kroky během celého procesu i s tím, kdy a kde mít po ruce ten správný papír. Pro laiky, kteří o obchodování s nemovitostmi nemají ani ponětí, byla její pomoc neocenitelná.

Jana Voldanová


Moc děkuji za perfektní služby při hledání nového bytu. Opravdu se nám tu dobře bydlí, a navíc byla veškerá agenda vyřízená závratnou rychlostí. Vůbec jsem nedoufala, že to půjde tak snadno a rychle. Ráda doporučím Vaše služby svým známým. Byla jste opravdu skvělá!

Denisa Bordag


Ráda bych touto cestou co nejsrdečněji poděkovala paní Tůmové za její nezištnou pomoc při koupi chaty. Paní Tůmová mi pomohla zorientovat se v pro mě v daný okamžik nepřehledné situaci. Trpělivě odpovídala na mé ne vždy jasně formulované dotazy a věnovala mi svůj čas v okamžicích, kdy to pro mě kvůli vnějším okolnostem bylo nejvíce zapotřebí. Přitom mě velmi potěšila a uklidnila nejen svými profesionálními dovednostmi, ale i svými lidskými reakcemi, empatií a porozuměním pro mou jak obchodní, tak soukromou situaci a mé duševní rozpoložení v době, kdy jsem měla učinit pro mě důležitá rozhodnutí. Ještě jednou jí tímto velmi děkuji a vřele ji doporučuji i dalším zákazníkům.
PRODÁNO ZA 24 HODIN
PRODÁNO ZA 7 DNÍ
PRODÁNO PO 4. PROHLÍDCE
PRODÁNO ZA 14 DNÍ